Balayı Tatili için hem özel hemde sorunsuz bir En Özel Balayı Tercihleri için en çok seçilen balayı önerini sizler için hazırladık.

 

En Özel Balayı Tercihleri :Maldivler

 

1.200 adadan oluşan Müslüman bir devlettir. Türk vatandaşlarından vize istemeyen bu cennet ülkesi dünyanın en unutulmaz ve musteşem tatilini sizlere sunuyor. Maldivler Balayı Turları, dünyanın en özel balayı tercihleri arasında yer alan  tatil merkezidir. Maldivler için yılın hergünü deniz, kum ve güneş bulmak ve tatilinizi geçirmek mümkündür.

Phuket

Tayland ’ın ünlü egzotik cennet adası olan Puket (Phuket) ; yemyeşil doğası, upuzun sahilleri, rengarenk gece hayatıyla tüm dünya insanlarının bir araya geldiği, yaşayan bir tatil cenneti. Balayı Tatili için hem gece eğlencesi hemde doyumsuz bir tatil planlıyorsanız Puket tam size göre. Puket hava durumu, yıllık ortalama sıcaklık 25 ile 30 º C arasında görülüyor. Hava durumu haziran ve ekim arası yağmurlu (tropik); kasım ve mart arası nem oranı düşük ve sıcak; nisan ve mayıs arası da sıcaktır.

Bora Bora

Bora Bora

Bora Bora, Güney Pasifik’teki bir Fransız Denizaşırı toprağı olan Fransız Polinezyası’nda bulunan ada. Orijinal adı Tahiti dilinde ilk doğum anlamına gelen “Pora Pora”‘dır. Volkanik bileşimlerden oluşmuş ada 6 mil uzunluğunda 2.5 mil genişliğindedir. Adanın en yüksek noktası 727 metredir. Lüks otellerin buluştuğu Bora Bora adaları, Fransız Polinezyası’nda denize uzanan kazık üzerindeki bungalowların ilk uygulandığı yer. Bu yüzden adada düzenlenen turların çoğunda dalış da yer alıyor

Şeyşeller

Şeyşeller

Madakasgar’ın kuzeydoğu açıklarında bulunan Seyşeller Adaları‘ nın başkenti, Mahe adasındaki Victoria. Tropik bir cennet olan Seyşeller’de palmiye ağaçlı kıyıların dışında vahşi hayatla dolu ormanlar ve dalış için elverişli alanlar keyifli bir tatil imkanı sunuyor

Mauritius

Mauritius

Hint Okyanusundaki Mauritius Adası ve yakınındaki üç küçük adalar grubu üzerinde yer alan küçük bir devlet. Esas ada Madagaskar’ın 800 km doğusundadır, nüfusun % 97’sini, ülke topraklarının % 93’ünü ihtiva eder. Mercan kayalıkları ile çevrili olan adanın gecesi ve gündüzü ayrı bir güzellik taşıyor. Ve öylesine bir güzellik ile çevrili ki doğal bir parfüm sıkılmış gibi buram burak kokmaktadır. Balayı Tatili için Mauritius ‘u seçen çiftler dinlenme konusunda hiç yanılmayacaklardır..